Koľko stojí Biznis konzultácia?

Biznis rozhovor vám prinesie nové nápady, inovácie a riešenia. Spoločne odhalíme potenciál vašej firmy. Vďaka konzultáciám získate know-how, ako zlepšiť svoj vlastný biznis.

Kto je kľúčový zákazník?

Kto je pre vašu firmu kľúčový zákazník? Prečo je najdôležitejší? Ako sa správa? Aké má potreby, ťažkosti a želania? Je slobodný alebo ženatý? Je to žena alebo muž? Je zo Slovenska alebo žije v zahraničí? Koľko má rokov?


Ako váš produkt uspokojuje potreby?

Ako produkt alebo služba uspokojí potrebu zákazníka? Aké obavy má zákazník pri nákupe produktu alebo služby? Prináša produkt unikátnu hodnotu v porovnaní s konkurenciou?


Koľko je zákazník ochotný zaplatiť?

Koľko financií na produkt alebo službu má kľúčový zákazník? Koľko stojí produkt alebo služba v porovnaní s konkurenciou?


Ako sa zákazník o produkte dozvie?

Cez aké kanály sa produkt dostane k zákazníkovi? Podporí predaj offline alebo online marketingová komunikácia? Aký ma firma brand? Ako sa firma prezentuje v online svete? Aké balenie má produkt? Používajú ho influcenceri? Akú základňu fanúšikov má firma / značka na sociálnych sieťach?


Je firma eco, bio friendly?

Je firma zelená? Ako sa firma a zamestnanci správajú k planéte? Používa firma recyklované materiály (papier, plasty, ...)? Myslí firma na vegánov aj ľudí s intoleranciami? Snaží sa firma o znižovanie emisií, škodlivých látok do ovzdušia? Ako chodia zamestnanci do práce? Využíva firma ekologický dizajn produktov? Zapája sa firma do ochrany životného prostredia? Spolupracuje firma s neziskovými organizáciami? 

Koľko stojí biznis konzultácia?

Cena je 100 eur / 60 minút. Rezervujte si termín TU.