Môj príbeh?

Mal som iba 5 rokov, keď som rodičom prvý krát oznámil, že budem manažér. Vtedy sa na tom iba pousmiali. V škôlke som sa odmietal hrať s autíčkami a preferoval som niečo tvoriť na výkres či skladať lego. Na základnej škole som bol usilovný žiak.

Pokračoval som na gymnázium, kde som sa v roku 2007 zamiloval do marketingu. V osudový večer som vymenil pozeranie seriálu na Markíze s rodičmi za prenos z predstavenia prvého iPhonu. Úžasná a inšpiratívna prezentácia mi spôsobila zimomriavky a zápal pre moju budúcu prácu. Vybral som si štúdium manažmentu a marketingu na Fakulte Riadenia a Informatiky, ktorý som neskôr aj 3 roky učil.

Večerné pivo s kamarátmi som často vymenil za prednášky Learn2Code, Google Digitálna Garáž, Digitálna Univerzita a i. Po večeroch som navštevoval výberový predmet Povolanie podnikateľ, ktorý učili podnikatelia z praxe. Pravidelne som navštevoval podujatia Best Guest, na ktorých predstavovali svoje príbehy a know-how najlepší slovenskí podnikatelia vrátane Michala Meška (Martinus), Miša Trubana (WebSupport), Ľuba Fellnera (CK Bubo) a i.  

Získané vedomosti z manažmentu a marketingu som si overil v praxi vo firmách z oblasti stavebníctva, gastronómie, športu, zdravotníctva, školstva, online technológií a digitálnych značiek. Pracoval som napríklad ako marketingový špecialista alebo email marketing manažér.